Fotboja med nyckel 1800/1900-tal

437040

FOTBOJA, 1800/1900-tal, järn, läder, med nyckel, totallängd ca 70 cm

Bruksslitage/skador

Vapen/Medaljer, Diverse

Budhistorik (13 bud)
3046002
4 400
3045996
4 200
3045993
3045991
3 800
3045985
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.