Karmstol 1800-tal renässansstil

437033

KARMSTOL, Italien, 1800-tal, renässansstil, skuren dekor, klädd i skinn, sitthöjd ca 50 cm

Renoverade och kompletterade, slitage

Rum 20

Budhistorik (2 bud)

3042552
1 800
3042376

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.