Ljusstake mässing

437029

KOLONNLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, höjd ca 13 cm

Smärre slitage

Diverse

Ljusstake mässing

Budhistorik (15 bud)
3044142
850
3044027
3044141
3044027
750
3044132
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.