Karmstol barockstil

437027

ARMLÄNSTOL, 1800-talets slut, barockstil, ek, skuren dekor, klädd i präglat skinn, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage och skador

Rum 16

Karmstol barockstil

Budhistorik (18 bud)
3044812
3044811
1 400
3044810
1 300
3044809
3044808

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.