Gunilla Klingberg, Blob

437023

GUNILLA KLINGBERG (född 1966): "Blob", monogramsignerad och daterad G.K. -02, gips, metall, upplaga 4/10, höjd10 cm, skulptur som man fäster på en bokhylla
PROVENIENS: dep.art.ment, Stockholm

Smärre ytskador, obetydliga färgstreck

Konst, Skulpturer, Nutida

Gunilla Klingberg, Blob

Budhistorik (4 bud)

3043376
450
3043292
3039883
3029874

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.