Sven Hellström oljemålning

437022

SVEN HELLSTRÖM (född 1906): Motiv från Paris, signerad och daterad Sven Hellström Paris 1949, olja på duk, ca 55x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Sven Hellström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3042471
450
3038461
3037843
3034587

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.