Sven Hellström oljemålning

437018

SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Majdag, Katarinavägen", signerad och daterad Sven Hellström -42, olja på duk, ca 50x61 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet "Stockholmsbilder"

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Sven Hellström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3043261
1 700
3042766
1 600
3042708
3042708
1 300
3042473

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.