Vas Guido Gambone

437017

GUIDO GAMBONE, vas, Italien, 1950-tal, stengodschamotte, genombruten dekor, geometrisk dekor, signerad Gambone, Italy, höjd ca 22, bredd 14,5 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 10

Vas Guido Gambone

Budhistorik (6 bud)
3035563
4 200
3041702
4 200
3035563
3029938
850
3028546
500

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.