Karotter med lock

437013

KAROTTER med lock, 1 par, nysilver, 1900-tal, England, diameter ca 27 cm

Smärre slitage

Diverse

Karotter med lock

Budhistorik (15 bud)
3043528
1 400
3042475
1 300
3043527
3042475
3043081

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.