Jean Dubuffet litografi

437011

JEAN DUBUFFET (1901-1985): "Débats Nocturne", signerad och daterad J Dubuffét -58, litografi, ca 30x37,5 cm

Jean Dubuffet litografi

Budhistorik (7 bud)
3036374
4 600
3038915
4 600
3036374
4 400
3035665
4 200
3035665

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.