Dekorativa urnor 1800-tal

437008

DEKORATIVA URNOR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons och skärslipat glas, livet med dekor av lagerblad och lejonmaskaroner med vridna hänklar, höjd 27,5 cm

Slitage

Diverse, Glas, Övrigt glas

Monter 18

Dekorativa urnor 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3044344
12 000
3044334
11 500
3043595
11 000
3043505
10 000
3043205
9 000

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.