Skrivschatull England

437001

SKRIVSCHATULL, England, 1800-talets andra hälft, fanérat i jakaranda, infälld nyckelskylt och monogramskylt och listverk i vitmetall, höjd ca 13, 38x27 cm, nyckel finns

Dragknoppar saknas, locket har slagit sig ngt (defekt låsfunktion), invändigt slitage

Diverse

Skrivschatull England

Budhistorik (3 bud)

3043247
3034297
3032814

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.