Lampa

437000

LAMPA, 1900-talets andra del, märkt BJS Typ 5 (Skellefteå Sweden), lackerad metall, böjbar arm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Lampa

Budhistorik (3 bud)

3043877
3043044
3028957

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.