Värmare 1800-talets andra hälft

436998

VÄRMARE, 1800-talets andra hälft, pläter, med dekor av släktvapen, höjd ca 7,5 35x20 cm

Slitage, bucklor, handtag med sprickor

Diverse

Budhistorik (9 bud)
3044391
650
3043761
600
3044011
600
3043761
550
3044010
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.