Gunnar Svenson oljemålning

436992

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Motiv från Fridhemshöjden, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 50x60 cm

Fack 6

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3039097
2017-01-30 12:54:45

2017-02-01 kl 18:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.