August Lindström byst

436991

AUGUST LINDSTRÖM: byst, flickporträtt, terrakotta på träsockel, signerad August Lindström, höjd inkl. sockel ca 43 cm

Lagning, sockel med spricka

Konst, Skulpturer

Rum 20

August Lindström byst

Budhistorik (27 bud)
3044651
3044644
2 800
3044597
2 600
3044643
2 600
3044597
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.