Göran Gidenstam Grand Hotel och Nationalmuseum

436989

GÖRAN GIDENSTAM, (född 1949): "Blasieholmskajen" - vy över Grand Hotel och Nationalmuseum, signerad och numrerad 54/250, bildmått ca 32x51,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 17

Budhistorik (8 bud)
3043937
850
3038121
3040405
750
3038121
500
3038579
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.