Cigarrskrin silver

436987

CIGARRSKRIN, silver, inredning i cederträ, svenska importstämplar samt NLD&CO, 1922, höjd 7, 22x14 cm, vikt inkl inredning ca 726 g

Gravyrer och bucklor, renoverat

Silver, Övriga silverföremål

Cigarrskrin silver

Budhistorik (10 bud)
3042856
3037372
3036637
1 900
3030009
1 800
3030205
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.