Spegellampetter Regnaholm 1 par

436980

SPEGELLAMPETTER, 1 par, "Regnaholm", Ikeas 1700-talsserie, 1 ljusarm vardera, krön med delvis genombruten dekor, förgyllda, brännmärkta, höjd ca 58 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Speglar

Rum 10

Budhistorik (19 bud)
3042143
3 800
3042079
3 600
3040282
3 400
3033795
3 200
3040281
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.