Saltkar i porfyr

436974

SALTKAR, 3 st, porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, blybergsporfyr, rännåsporfyr, höjd ca 2,5, diameter 5,5-6 cm

En senare slipat kant , smärre nagg

Diverse, Hem

Saltkar i porfyr

Budhistorik (23 bud)
3032076
3 200
3042773
3032076
2 400
3031665
3031665
1 900

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.