Damporträtt oljemålning

436971

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 36x28 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Damporträtt oljemålning

Budhistorik (46 bud)
3043717
12 500
3043715
12 000
3043694
11 500
3043702
11 500
3043694
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.