Armbandsur guld

436969

TISSOT, GIRARD PERREGAUX, damarmbandsur, 18 resp 14 k guld, diameter 20 mm, resp 13x16 mm

Gravyr, skador, slitage

Klockor/Ur, Damklockor, Guld/Smycken

Armbandsur guld

Budhistorik (11 bud)
3043964
1 600
3037545
3036658
1 400
3037544
1 400
3036658
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.