KH Bergqvist akvarell

436968

KARL HJALMAR BERGQVIST (1894-1972): Språkande kvinnor, signerad och daterad Karl Hj Bergqvist -31, akvarell, ca 39x30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

KH Bergqvist akvarell

Budhistorik (4 bud)

3044736
650
3042371
600
3042371
3029617

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.