Emmafåtöljer 1800-talets andra hälft

436961

EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, tapetserarstil, klädsel bl a i blå plysch, svarvade främre ben försedda med hjultrissor, höjd ca 88, sitthöjd 42 cm

Smärre skador

Rum 2

Budhistorik (11 bud)
3038192
1 600
3029735
3036478
3029735
1 400
3036477
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.