Lisa Larson

436956

LISA LARSON, figuriner, 2 st, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, i form av fågel resp. hund, märkta Lisa L., höjd ca 8 resp 18, fågelns längd 14 cm

Fågel med nagg på näbb

Keramik/Porslin

Monter 16

Lisa Larson

Budhistorik (10 bud)
3044512
3042881
950
3042881
3043002
750
3042881
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.