Kandelabarar och dubbelkarott

436951

KANDELABARAR, 1 par, DUBBELKAROTT, nysilver, 1900-tal, kandelabrarnas höjd ca 47 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Kandelabarar och dubbelkarott

Budhistorik (11 bud)
3038020
1 300
3043071
3038020
3042726
3038020
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.