Lykta 1900-talets första hälft

436949

LYKTA, 1900-talets första hälft, förgylld stomme, för 3 ljuspunkter, höjd ca 55 cm

Belysning, Taklampor

Budhistorik (24 bud)
3037668
5 400
3043815
5 200
3037668
5 000
3043794
4 800
3037668
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.