Brädspel 1800-tal

436942

BRÄDSPEL, 1800-tal, utfällt läge ca 83x37 cm, 30 brickor

SLitage, skador

Diverse, Samlarobjekt

Brädspel 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3044719
1 700
3028001
1 600
3044716
1 600
3028001
3035045
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.