Ljuskrona 1700-tal

436929

LJUSKRONA, brons, 1700-tal, för 6 ljus, höjd inkl plafond ca 87, diameter 79 cm

Kompletterad, lagningar

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

3043838
6 400
3043837
6 000
3029635
4 400
3028147
4 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.