Lådhurtsar army-modell

436925

LÅDHURTSAR, 1 par, mahogny och mässing, army-modell, två lådor, höjd ca 50, 48x40 cm

Bruksslitage, repor

Rum 6

Lådhurtsar army-modell

Budhistorik (21 bud)
3038723
2 600
3044163
2 400
3038723
3042673
3038723
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.