Stolar 1800-tal

436921

STOLAR, blandstil, 1800-talets andra hälft, 4 st, stomme i mahogny med klädsel i plysch, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, renoverade

Hylla 9

Stolar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3042261
450
3038602

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.