Gustavsberg väggrelief

436916

GUSTAVSBERG, väggreliefer 2 st., 1900-talets andra hälft, Britt-Louise Sundell och Lisa Larson, stengods, med motiv av katt respektive blommor, kattrelief signerad Lisa L, ca 23x23 resp. 29x29 cm

Krackeleringar, smärre tillverkningdefekter

Keramik/Porslin

Monter 18

Gustavsberg väggrelief

Budhistorik (14 bud)
3042882
1 600
3043191
1 600
3042882
3043189
1 400
3042882

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.