Gillis Magnusson olja

436913

GILLIS MAGNUSSON (född 1908): Stilleben, signerad och daterad 1985, olja på duk, 44x37 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gillis Magnusson olja

Budhistorik (1 bud)

3052734
2017-02-05 17:56:22

2017-02-11 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.