Troeds sideboard

436908

TROEDS sideboard, teakfaner, dörr klädd med svart laminat, 5 lådor, ben i bok med mässingsavslutning, för Bra Bohag 1957, plakettmärkt Hugo Troeds, Bjärnum, höjd ca 72, 129 x 45 cm

Bruksslitage överdel med märken och respor, skjutluckan med smärre hörnskada

Rum 13

Troeds sideboard

Budhistorik (13 bud)
3044109
3 600
3038859
3 400
3038859
2 800
3041154
2 600
3038859
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.