Bert-Håge Häverö

436900

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 41x33 cm.

Fack 46

Bert-Håge Häverö

Budhistorik (17 bud)
3045532
5 000
3045539
5 000
3045532
4 800
3045538
4 600
3045532
4 400

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.