Brasgarintyr

436888

BRASGARNITYR, 3 delar samt ställ, 1900-talets början, höjd ca 72 cm

Slitage

Diverse, Metall

Rum 7

Brasgarintyr

Budhistorik (17 bud)
3037011
3040329
3037011
3037373
950
3037011
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.