Lodregulator nyrenässans

436887

LODREGULATOR, 1890-tal, nyrenässans, valnöt samt svärtade detaljer, krönet med dekor av maskaron, svarvade detaljer, höjd ca 130 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Lod, pendel samt nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Klockor/Ur

Rum 13

Lodregulator nyrenässans

Budhistorik (18 bud)
3044036
1 700
3044116
1 600
3044036
3042994
1 400
3040571
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.