Pelle Åberg

436882

PELLE ÅBERG (1909-1964): Sydländska husfasader monogramsignerad PÅ, olja på pannå, ca 40x33 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Pelle Åberg

Budhistorik (3 bud)

3042795
3039454
3029082

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.