Ernst Billgren mosaiktavla

436874

ERNST BILLGREN (född 1957): "Långväga vänner",
Mosaik 33x49 cm, signerad och numrerad a tergo på metallplatta Ernst Billgren 2/150
(träplattans mått 59x78,5 cm)

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Ernst Billgren mosaiktavla

Budhistorik (1 bud)

3028166
2017-01-25 08:33:12
10 500

2017-02-01 kl 21:46
Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.