Madeleine Pyk färglitografi

436872

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 268/380, färglitografi, 68x46 cm

Fack 42

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (17 bud)
3042862
3043380
2 800
3042862
2 600
3043378
2 400
3042862

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.