Erika Lagerbielke vaser

436861

ERIKA LAGERBIELKE, "Confetti", vaser, 3 st., Orrefors Gallery, signerade och numrerade, polykrom glasmassa, höjd ca 17-24 cm

Glas, Konstglas, Design

Erika Lagerbielke vaser

Budhistorik (26 bud)
3044792
3044791
3 800
3044786
3 600
3044785
3 400
3044784
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.