Stefano Beccari

436859

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige, född 1944): Komposition, signerad, 9/15, litografi, ca 98x122 cm

Fack 48

Stefano Beccari
Budhistorik

2017-02-01 kl 19:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.