Jordi Arkö De Sju Dödssynderna

436854

JORDI ARKÖ (född 1951): ''Girighet'', signerad Jordi Arkö, blandteknik/collage på kartong, ca 120x90 cm

Smärre kantskador

Budhistorik (1 bud)

3038970
2017-01-30 11:48:38

2017-02-01 kl 14:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.