Beck & Ljung

436819

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1976, screenprint/objekt, 100x70 cm cirka.
"Game chepens (?)"

Geijersgatan 14, Göteborg

Beck & Ljung
Budhistorik (2 bud)

3043052
3043051

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.