Cecilia Haupt

436813

CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på duk, ca 81x100 cm

Rum 8

Cecilia Haupt

Budhistorik (14 bud)
3042066
12 500
3052527
12 000
3042066
11 000
3052072
10 500
3042066
9 400

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.