Tennskål dekorerad med apor

436811

SKÅL på fot, tenn, dekorerad med apor, stämpel, höjd 17,5 cm, diamter 29 cm

Bruksslitage, skador, med inskription" ... 1926...Stockholms Landstormsförbund"

Metall

Monter 9

Tennskål dekorerad med apor

Budhistorik (4 bud)

3044243
450
3044170
3040867
3037262

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.