Lena Cronqvist litografi

436800

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), litografi, 73x53 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Lena Cronqvist litografi
Budhistorik (1 bud)

3034287
2017-01-28 08:10:17

2017-02-03 kl 13:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.