Lena Cronqvist färglitografi

436797

LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, 73x53 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Lena Cronqvist färglitografi
Budhistorik (10 bud)
3048152
1 400
3047936
1 300
3047936
3047085
3047085
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.