Bergèrer rokokostil

436796

BERGÈRER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, benen med skuren dekor, vitmålade, sitthöjd ca 42 cm

Klädsel med omfattande slitage

Rum 20

Bergèrer rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3044034
3043441
2 800
3043438
2 600
3042431
550
3039882

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.