Klassisk sengustaviansk spegel

436792

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm

Slitage, sprickor, lagat krön

Speglar

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
3043315
3042549
3040556
3040555
950
3029046

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.